Sayfa Rengini Seçiniz:

           

 Duyurular
  Mini Anket
Okulumuzun en çok hangi hizmetinden memnunsunuz?
Eğitim hizmetlerinizden
Destek hizmetlerinizden
Rehberlik hizmetlerinizden
Tüm hizmetlerinizden
  

  

  Günün Sözü :
 HARDY GRIFFIN MAVİGÜN’DE

     Daha önce okulumuz 2. sınıf öğrencileriyle buluşan Hardy GRIFFIN okulumuza yaptığı ziyarette bu kez de 3. sınıf öğrencilerimizle bir araya geldi.

 1.SINIFLAR TRAFİK EĞİTİM PARKI'NDA

     Birinci sınıflarımız Topkapı Trafik Eğitim Parkını ziyaret ettiler. Trafik kurallarını, levhaların anlamlarını eğlenerek öğrendiler.

 MAVİGÜN’DE BİLİM RÜZGARI

     Özel Mavigün İlköğretim Okulu 6.sınıf öğrencileri Şişli Deneme Bilim Merkezi’ni ziyaret etti.Çeşitli projelerin sergilendiği gezide deprem,yangın ve trafik eğitimleri verildi.

 ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLAMA PROGRAMI


     24 Kasım Öğretmenler günü Mavigün Koleji Konferans salonunda büyük bir coşku ile kutlandı.Günün anlam ve önemini belirten konuşmalarını okulumuzun en tecrübeli ve en genç öğretmenleri yaptılar. Program koro, şiir, tiyatro ve sinevizyon gösterileri ile devam ederek eğlenceli bir şekilde sona erdi.

 KIZILAY HAFTASI COŞKUYLA KUTLANDI

     Kızılay Haftası Mavigün Koleji 3.sınıf öğrencileri tarafından coşkuyla kutlandı. Şiirlerin okunduğu, güzel sözlerin söylendiği ve sağlığımızın ne kadar önemli olduğunu bizlere bir kez daha anımsatan tiyatro oyununun sergilendiği program büyük alkış aldı.

 ELNA COETZER MAVİGÜN KOLEJİ'NDE

     Cambridge Üniversitesi bünyesinde Teacher trainer olarak çalışan Elna Coetzer okulumuzu ziyaret ederek 7 ve 8. sınıf öğrencilerimizle buluştu.

 5. SINIFLAR TÜYAP KİTAP FUARI’NDA!

     Mavigün Koleji 5. sınıfları, yaklaşık 60 öğrenciyle  3 Kasım 2010 Çarşamba günü, İstanbul Kitap Fuarı’ndaydı. Farklı yayınevi stantlarını gezen öğrenciler, ilgilerine göre kitaplar seçtiler.

 HARDY GRİFFİN 2. SINIFLARIMIZLA BE

      Üst düzey eğitim danışmanı ve aynı zamanda İngilizce öğretmeni olan, Oxford University Press  bünyesinde ve çeşitli özel eğitim kurumlarında  çalışmaya başlayan Hardy Griffin  2.sınıf  öğrencilerimizle bir araya geldi.

 PAK ELLERDEN PAKİSTAN’A YARDIM ELİ

     Sel felaketiyle karşı karşıya kalan dost ve kardeş ülke Pakistan’ın acılarını paylaşıyoruz.

 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI

       Cumhuriyetimizin ilanını 87.yılınında Mavigün Ailesi olarak, bayram tadında coşkuyla kutladık.

En iyi görüntü için MS Internet Explorer 5.0+, Macromedia Flash Player ve 800x600 ekran çözünürlügü kullaniniz.  © Mavigün Eğitim Kurumları  İnsanlığa Himet Vakfı Kuruluşudur..
Bu sitede yer alan tüm metaryel ve resimler Özel Mavigün Eğitim Kurumlarına aittir.
Tasarım  : Empati Design