Sayfa Rengini Seçiniz:

           

 Duyurular
  Mini Anket
Okulumuzun en çok hangi hizmetinden memnunsunuz?
Eğitim hizmetlerinizden
Destek hizmetlerinizden
Rehberlik hizmetlerinizden
Tüm hizmetlerinizden
  

 

  

  Günün Sözü :
 OKUMA BAYRAMLARI COŞKUYLA KUTLANDI

       08-09 Mayıs 2010 tarihinde okulumuz 1. sınıf öğretmenlerinin hazırladığı okuma şenliği büyük bir coşkuyla kutlandı. 08 Mayıs Cumartesi günü saat 10:00’da 1/A Sınıfının gösterisiyle başlayan şenliğimiz, öğleden sonra 1/B Sınıfının etkinlikleriyle devam edip, Pazar günü sabahı 1/C Sınıfının hazırladığı gösterilerle son buldu.
 MATEMATİK OLİMPİYATINDA MADALYA

     Okulumuz olimpiyat takımından Ahmet Sevim Cimatya’dan bronz madalya ile döndü.  Cihangir Kolejinin düzenlediği yaklaşık 900 öğrencinin yarıştığı matematik olimpiyatı büyük bir heyecana neden oldu.

 Mavigün Sultanahmet' te

      6. Sınıflarımız Sultanahmet’e yapmış oldukları gezide hem İngilizce proje ödevlerini  tamamlama  hem de öğrendikleri yabancı dili pratik yapma imkanı buldular. 

 MAVİGÜN’DE KUTLU DOĞUM BAMBAŞKA…

      30 Nisan 2010 Cuma günü Mavigün Koleji Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi zümresinin düzenlediği kutlu doğum programı ile Peygamber Efendimiz (SAV) anıldı.

 Sultanahmet Gezimiz

     8.Sınıf öğrencilerimiz 29.04.2010 tarihinde İngilizce dersi proje ödevlerini gerçekleştirmek için Sultanahmet’teydi.

 7. SINIFLAR TOPKAPI SARAYI'NDA


     7. sınıf öğrencilerimizle ecdadımızın bize bıraktığı eserleri yakından tanımak ve kültür ve medeniyetimizin gelişim sürecini yakından görmek için hem Topkapı Sarayı hem de İslam Bilim ve Teknoloji Tarihi Müzesini ziyaret ettik.
 MAVİGÜN TÜRKİYE ŞAMPİYONU

             MAVİGÜN TÜRKİYE ŞAMPİYONU

     Türkiye Okullararası Yıldızlar Karate Şampiyonası 09 – 10 Nisan 2010 tarihleri arasında Sivas İl Merkezi 4 Eylül kapalı spor salonunda yapıldı.

 Mavigün Polis Teşkilatını Unutmadı

      Özel Mavigün ilköğretim Okulu olarak Türk Emniyet Teşkilatının anlamlı gününde polislerimizi unutmadık…

 MAVİGÜN TOPKAPI SARAYI’NDA


     Topkapı Sarayında geçtiğimiz günlerde sergilenmeye başlanan “Moskova Kremlin Sarayı hazinelerisergisi 6. Sınıf öğrencileri tarafından ziyaret edildi.

 Yeşilay Haftası coşku ile kutlandı…

      26 Mart 2010 Cuma günü 3. Sınıf öğrencileri tarafından  hazırlanan program ile  Yeşilay Haftası kutlandı. Yeşilay Haftasında alkollü içkilerin, uyuşturucuların topluma, aileye, bireye zararları anlatıldı.

En iyi görüntü için MS Internet Explorer 5.0+, Macromedia Flash Player ve 800x600 ekran çözünürlügü kullaniniz.  © Mavigün Eğitim Kurumları  İnsanlığa Himet Vakfı Kuruluşudur..
Bu sitede yer alan tüm metaryel ve resimler Özel Mavigün Eğitim Kurumlarına aittir.
Tasarım  : Empati Design